icon Služby

icon 1. Vývoj kurzů

Společnost CfME, vzhledem k mnohaletým zkušenostem z oblasti tvorby e-learningu, Vám ráda pomůže s vytvořením obsahu. Máme k dispozici zkušený tým metodiků, konzultantů, grafiků, programátorů i testerů pro vývoj vysoce kvalitních a odborně erudovaných kurzů, obvykle za spolupráce se špičkovými externími experty v dané oblasti. Máme zkušenosti s vývojem interaktivních kurzů - od lekcí pro vzdělávací organizace až po rozsáhlé kurzy pro velké firmy – podívejte se na reference a ukázky jednotlivých lekcí.
image

Díky možnostem LMS a jeho webovému řešení má klient stálý přístup k aktuálnímu obsahu lekcí
a může aktivně zasahovat do jeho tvorby.

Možnosti spolupráce při tvorbě kurzů:
  Našim klientům nabízíme několik modelů spolupráce při tvorbě kurzů:
 • kompletní vytvoření kurzu na míru,
 • vytvoření kurzu na míru po dodání odborných podkladů (nejčastější model),
 • vytvoření kurzu na míru po dodání jeho kompletního textového, případně i grafického obsahu,
 • tvorba vlastních kurzů v dodaném TrainLMS klientem (po kompletním metodickém i technickém zaškolení).

Kurzy lze obohatit flash animacemi či flashovými hrami různé náročnosti. Lze také využít již předpřipravené flashové animace (např. typ „potravinová pyramida“, koláčový graf apod.).

icon 2. Ozvučení kurzu

image
Kurz je možné ozvučit tématickou hudbou, zvuky a ruchy. Velmi důležitý je ale dabing animovaných lektorů, který vždy výrazně zvedne kvalitu kurzu – účastník kurzu se může místo na čtení soustředit na práci s tématem. Kompletní ozvučení zajišťujeme pomocí profesionálního nahrávacího studia se školenými a dlouhodobě osvědčenými herci.

icon 3. Videa

Velmi dobrou zkušenost máme se spojením videopříběhů (mohou být hrané nebo dokumentární) a interaktivního kurzu. V případě zájmu zajistíme natočení profesionálního videa do kurzu dle potřeb klienta (scénář, režie, kamery, zvuk, světlo, případně maskér, kostýmy, produkce, postprodukce).
image

icon 4. Outsourcing vs. In-House

image

Celý systém LMS může technicky běžet na serverech klienta, nebo na serverech CfME. V obou případech nabízíme OUTSOURCING správy a údržby systému. V případě technického zabezpečení na serverech CfME nabízíme plný outsourcing správy, údržby a rozvoje systému LMS včetně napojení na interní databáze klienta. Klient tak o systém po technické stránce nemusí nikterak pečovat.

V případě instalace u klienta je systém zpravidla spravován vzdáleně.

Obvykle platí, že masivní nasazení s tisícovkami uživatelů probíhá na serverech klienta, menší aplikace bývají outsourcovány. Není to však podmínkou a je možné outsourcovat i velmi rozsáhlou instalaci.

Minimální konfigurace HW a SW pro serverovou část LMS (v případě nasazení u klienta)
  Pro chod webové aplikace je vyžadováno:
 • Windows 2008 server,
 • IIS s podporou ASP. NET a NET Framework 3.5,
 • MSSQL 2008 s MS Server Management Studiem.
  Aplikace funguje na bázi tenkého klienta. Je tedy dostupná pomocí webového prohlížeče.
  Podporovány jsou:
 • Microsoft Internet Explorer 8+,
 • Mozilla Firefox 10+,
 • Google Chrome 10+,
 • Opera 10.5+.
 • Přičemž v rámci klientského prostředí je vyžadováno:
 • povolené Cookies,
 • povolený Javascript,
 • dostupný Adobe Flash Player 10+.
Na přání klienta jsme schopni poskytnout nadstandardní SLA podmínky, a to v obou případech – vzdálené správy i outsourcingu.

icon 5. Školení a podpora

Klientům poskytujeme komplexní systém klientské podpory včetně zaškolení do práce s administrativní částí LMS systému i pro tvorbu e-learningových kurzů, a to vše na pracovišti klienta. Vzhledem k intuitivnímu uspořádání systému jsou i po jednoduchém zaškolení uživatelé schopni se systémem řádně pracovat dle svých rolí, včetně role administrátora. Uživatelé také obdrží podrobný manuál pro práci se systémem a v případě potřeby jsou možné konzultace po telefonu, Skypu či na pracovišti.
image
  Poskytujeme tyto typy školení:
 • školení administrátorů a správců systému TrainLMS (určeno především pro HR pracovníky)
 • školení lektorů ve využívání TrainLMS při realizaci tréninků a školení
 • metodické školení tvorby kurzů (určeno pro tvůrce e-learningových kurzů, případně i lektory)

Na přání klienta je možno uspořádat individuální i speciální proškolení.

Podpora

Poskytujeme běžný klientský servis po dobu 5 dní v týdnu v pracovní hodiny (9 – 17 h) prostřednictvím klientské linky (telefon, e-mail). V případě zájmu připravíme návrh nadstandardní SLA smlouvy (pohotovost 24 hodin denně, maximální reakční doba, speciální telefonní linka, sankce v případě nesplnění reakčních dob apod.).